Groepsindeling / Schooltijden

Klik op een groep om de schooltijden te zien.

Groep 1-2A

Maandag: Wilma Marijnissen
Dinsdag: Wilma Marijnissen
Woensdag: Wilma Marijnissen
Donderdag: Wilma Marijnissen
Vrijdag: Wilma Marijnissen

Schooltijden 1-2A

Maandag, dinsdag en donderdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 11.30 uur, ’s middags vrij

Vrijdag
08.30 uur – 12.00 uur, ’s middags vrij

Groep 1-2B

Maandag: Joyce van der Scheur
Dinsdag: Madelon Torenstra
Woensdag: Joyce van der Scheur
Donderdag: Madelon Torenstra
Vrijdag: Joyce van der Scheur

Schooltijden 1-2B

Maandag, dinsdag en donderdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 11.30 uur, ’s middags vrij

Vrijdag
08.30 uur – 12.00 uur, ’s middags vrij

Groep 3

Maandag: Anne-marie van Breukelen
Dinsdag: Anne-marie van Breukelen
Woensdag: Christine van Hooren
Donderdag: Christine van Hooren
Vrijdag: Christine van Hooren

Schooltijden grp 3

Maandag, dinsdag en donderdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 11.30 uur, ’s middags vrij

Vrijdag
08.30 uur – 12.00 uur, ’s middags vrij

Groep 4

Maandag: Petra van der Veer
Dinsdag: Petra van der Veer
Woensdag: Petra van der Veer
Donderdag: Ria Schimmel
Vrijdag: Ria Schimmel

Schooltijden grp 4

Maandag, dinsdag en donderdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 11.30 uur, ’s middags vrij

Vrijdag
08.30 uur – 12.00 uur, ’s middags vrij

Groep 5

Maandag: Anouk Verweij
Dinsdag: Margriet Verkerk
Woensdag: Margriet Verkerk
Donderdag: Margriet Verkerk
Vrijdag: Margriet Verkerk

Schooltijden grp 5

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 12.30 uur, ’s middags vrij

Groep 6

Maandag: Els van Zwieten
Dinsdag: Christine van Hooren
Woensdag: Els van Zwieten
Donderdag: Els van Zwieten
Vrijdag: Els van Zwieten

Schooltijden grp 6

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 12.30 uur, ’s middags vrij

Groep 7

Maandag: Nicole Ossendrijver
Dinsdag: Nicole Ossendrijver
Woensdag: Anouk Verweij
Donderdag: Anouk Verweij
Vrijdag: Anouk Verweij

Schooltijden grp 7

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 12.30 uur, ’s middags vrij

Groep 8A

Maandag: Frits Hagmeijer
Dinsdag: Frits Hagmeijer
Woensdag: Frits Hagmeijer
Donderdag: Frits Hagmeijer
Vrijdag: Frits Hagmeijer

Schooltijden grp 8A

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 12.30 uur, ’s middags vrij

Groep 8B

Maandag: Marjolein van den Tempel
Dinsdag: Marjolein van den Tempel
Woensdag: Marjolein van den Tempel
Donderdag: Marjolein van den Tempel
Vrijdag: Marjolein van den Tempel

Schooltijden grp 8B

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
08.30 – 12.00 uur, 13.00 – 15.00

Woensdag
08.30 uur – 12.30 uur, ’s middags vrij

Interne begeleiding: Maria Janssen, afwisselend op dinsdag en donderdag en elke woensdag
Unitleider Onderbouw: Madelon Torenstra, dinsdag, woensdag, donderdag
Unitleider Bovenbouw: Nicole Ossendrijver, maandag t/m donderdag
Administratie: Wilma van den Brink, donderdag
Directeur: Erica Coppens, dinsdag t/m vrijdag